“جان دانا” پاسخگویی خوب به نیاز بیمه‌ای مشتریان

شرکت بیمه دانا به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های بیمه کشور، متوجه اهمیت نقش خود برای حمایت از افراد جامعه و تامین مالی اقتصاد کشور بوده که به تازگی اقدام به رونمایی از محصول خلاقانه “جان دانا” در حوزه بیمه عمر کرده است. اقتصاد کشور در سال‌های اخیر شرایط ویژه و منحصر بفردی را تجربه کرده و وظیفه صنعت بیمه، به عنوان یک نهاد مالی این است که نقش خود را در تامین و تقویت توان سرمایه گذاری اقتصادی جامعه نشان دهد.

با توجه به اینکه یکی از عوامل اصلی رشد و توسعه اقتصادی یک کشور، افزایش سرمایه گذاری‌های مولد در آن جامعه است علاوه بر بانک‌ها که تامین کننده منابع اعتباری واحد‌های اقتصادی است، شرکت‌های بیمه نیزمی‌توانند به‌عنوان یک منبع مهم تامین مالی و سرمایه گذاری نقش مهمی در اقتصاد ایفا کنند.
ابراهیم کاردگرمدیرعامل شرکت بیمه دانا معتقد است که صنعت بیمه به اندازه جمعیت کشور یعنی ۸۰ میلیون نفرمشتری دارد و درحال حاضر یکی از معضلات اساسی کشور حجم بالای نقدینگی است و می‌توان ازابزار بیمه‌های زندگی این نقدینگی را جذب کرده و اقتصاد را شکوفا کرد.
گفته می‌شود که برخی از مشتریان از محصولی که درحال حاضردر حوزه بیمه عمر عرضه می‌شود رضایت چندانی ندارند؛ بنابراین مشتریان صنعت بیمه درخواست دارند تا محصولات دیگری در بازارعرضه شود که محصول “جان دانا” از جمله این محصول‌هایی است که پوشش‌های زمان زندگی فرد را فراهم کرده و ترکیبی از پوشش‌های مرگ و زندگی است.
همچنین اولین بیمه نامه تمام دیجیتال صنعت بیمه است که با توجه به حضور افراد در فضای مجازی و تمایل به خرید محصولات بیمه‌ای به صورت برخط، این امر می‌تواند برتعداد مشتریان این محصول بیافزاید.
یکی دیگر از ویژگی‌های این محصول جدید پرداخت ۵۰ درصد سرمایه فوت بیمه شده است که فرد در دوران بیماری می‌تواند ازسرمایه بیمه نامه خود استفاده کند.
همچنین محصول جان دانا ضمانت تمدید بیمه نامه تا سن ۸۵ سالگی دارد و ضمانتی ۵ساله برای تمدید دارد.
کاردگرگفته که، براساس استراتژی جدید شرکت بیمه دانا، سهم بیمه نامه عمر باید حداقل به ۱۶ تا ۲۰ درصد در ساختار پرتفو برسد وامیدوارم با محصول جان دانا که به عنوان محصول جدید از بیمه مرکزی مجوزگرفته و دوسال هم درانحصار شرکت است، به این هدف برسیم.
به نظر می‌رسد که “جان دانا” با توجه به ویژگی‌هایی که دارد پاسخگوی نیاز‌های مشتریان بیمه عمر باشد و بتواند منجر به رشد و توسعه بیمه‌های زندگی در جامعه شود.

منبع

https://khabarban.com/a/34121425

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

fa_IR
به بالای صفحه بردن