شرکت انتقال اطلاعات آیریک

معرفی شرکت

هلدینگ سامان نگار ایرانیان با تجربه 16 ساله در صنعت بیمه و به عنوان اولین شرکت ارزیابی خسارت ایران که تمامی انتقال داده ها و پردازش های خسارت خودرویی سطح کشور را بر روی بستر اینترنت و شبکه های توزیع شده انجام داده است و  بنیان گذار توسعه زیرساخت آی تی در صنعت ارزیابی خسارت می باشد، در راستای توسعه حداکثری و کمک به توسعه این زیرساخت کاربردی اقدام به انتقال و متمرکزسازی تجارب کسب شده در لایه های مختلف شبکه، امنیت شبکه، سخت افزار و نرم افزار شرکت انتقال اطلاعات آیریک را در سال 1399 به عنوان یکی از شرکت های تابعه و همکاران تجاری خود تاسیس نموده است. این شرکت تا حدی موفق بوده است که در حال حاضر با در اختیار داشتن زیرساخت و توسعه آی تی بیش از 30 شرکت در صنعت بیمه و سایر صنایع به عنوان یکی از شرکت های معتبر و مورد اطمینان صنایع مختلف در حوزه ای تی درخشیده است. حال که این موفقیت را مرهون سال ها کسب تجربه در صنعت بیمه میدانیم، شرکت انتقال اطلاعات آیریک شرایط ویژه ای را برای همکاران گرانقدر و محترم صنعت بیمه طراحی و ارائه نموده است. این شرایطی که صرفا در راستای تسهیل توسعه زیرساخت و دانش همکاران عزیز صنعت بیمه و خانواده محترمشان طراحی گردیده است را در ادامه این مطلب میتوانید مشاهده نمایید:

فروش اقساطی انواع لپ تاپ و سیستم های استوک وارداتی:

چرا فقط لپ تاپ ها و سیستم های وارداتی؟

شرکت های اروپایی و آمریکایی در راستای بروزرسانی زیرساخت های ای تی خود، بر اساس برنامه زمانی و الگوهای مالی خود هر چند سال یک مرتبه نسبت به ارتقا سخت افزارهای خود اقدام میکنند. از آنجایی که نرخ تورم در این کشورها کنترل شده بوده و شرایط مالی شرکت ها در شرایط پایدارتری نسبت به وضعیت ایران قرار دارند، این تغییر و تحول و ارتقا برای آنان قابل توجیه و مقرون به صرفه است. با بروزرسانی و ارتقا زیرساخت آی تی و سخت افزار شرکت ها، سخت افزارهای قبلی این شرکت ها به کشورهای رده دوم و سوم منتقل می گردد. نکته حائز اهمیت در این سیستم ها نگهداری استاندارد و مدیریت شده از این تجهیزات است. از آنجایی که اکثر این شرکت ها شرکت های بزرگ بوده و دارای واحد ای تی و تامین و نگهداری زیرساخت قوی هستند، سیستم های آنان در شرایط سلامتی کاملا قابل قبولی قرار داشته و میتوان این سیستم ها را با تست سخت افزار در رده +++A دانست. این در حالیست که هزینه خرید این سیستم ها نسبت به نمونه مشابه نو اختلاف هزینه بسیار زیادی دارد.

 

وضعیت گارانتی سیستم های استوک؟

شرکت انتقال اطلاعات آیریک را میتوان جزء معدود شرکت های آی تی در ایران دانست که با توجه به روابط گسترده ای که به واسطه شرکت دوبی لنترن خود در کشور امارات دارد، تمامی سیستم های کامپیوتری ارائه شده خود را با کارت کارت گارانتی 1 ساله معتبر آیریک با مهر و تعهدنامه رسمی ارائه می نماید. شما همکاران صنعت بیمه می توانید بدون واسطه با قیمت هایی استئنایی سیستم های استوک اروپا و آمریکا را با گرید سلامتی +++A با یکسال گارانتی تضمین شده بصورت اقساط از شرکت انتقال اطلاعات آیریک تهیه نمایید.

شرایط اقساط؟

همکاران گرامی صنعت بیمه با ارائه گواهی کار خود میتوانند بدون هیچ محدودیتی از خدمات فروش اقساطی شرکت آیریک استفاده نمایند. این شرایط مطابق با توان و شرایط همکاران گرامی مذاکره و تفاهم میگردد.ح

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با شرکت انتقال اطلاعات آیریک لطفا کلیک کنید: www.iric.co

en_GB